אודותיי

ד"ר חגית פניני

נעים להכיר

ד"ר חגית פניני

לאורך דרכי בעולם רפואת השיניים, זכיתי לרכוש ניסיון רב בבניית מערך טיפולים מורכבים המצריכים ידע תיאורטי עשיר לצד פרקטיקה מעשית ברמה גבוהה, ראייה רחבה ויצירתיות רבה. מטופליי יודעים כי החשוב לי מכל הוא מתן ביצוע מוקפד על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונם. לפיכך, אני מקפידה לנהל את תוכנית הטיפול באופן מלא מתחילתה ועד סופה ולהישאר מעורבת לאורך כל התהליך. לצורך השגת התוצאות הטובות ביותר, אני מקפידה לעבוד בשיתוף פעולה עם מומחים בתחומים נוספים ברפואת השיניים המשיקים לתחומי, כגון: מחלות חניכיים, יישור שיניים, כירורגיה, טיפולי שורש ועוד. כך למעשה המרפאה מצליחה להעניק קשת רחבה של פתרונות רפואת שיניים לכלל הלקוחות, המתבצעים תחת קורת גג אחת מקצועית, בטוחה ומסבירת פנים.

חוויית הטיפול שלכם – השליחות שלי

כחלק מחזון המרפאה וה"אני מאמין" העומד מאחוריה, ישנה הקפדה יתרה על ייצור סביבה תומכת, מרגיעה וחמה. מתוך הבנת החשש והתחושות השונות אותן חווים מטופלים רבים בעת ביקורם אצל רופא/ת השיניים, ניתן דגש מיוחד על יצירת חוויה מתקנת ונעימה. כך למשל, ישנה אפשרות לשמוע במרפאה מוזיקה מדיטטיבית המסייעת למטופלים לפרוק את המתח ולהכין אותם כראוי לטיפול. בנוסף, בכל טיפול ניתנת חשיבות רבה לפן האסתטי המהווה חלק בלתי נפרד מתחום שיקום הפה. באמצעים אלו ואחרים, אני מוודאת כי המטופלים שלי מרגישים טוב וגם נראים נפלא.

תעודות

המלצות מטופלים

" ד''ר פניני החזירה לי את החיוך בפה מלא, במקצועיות רבה, בנועם ובסבלנות עד הפרט האחרון. המרפאה מקסימה והצוות מנצח. תודה מכל הלב.

מירי לאופר

לוקרציוס אמר "כי טיפת מים תנקב חור בסלע לא בבת אחת אלא בטפטוף מתמיד" . נראה כי דבריו תואמים את אישיותה שקדנותה עקביותה וחריצותה של ד''ר פניני. כל הרואה היום את שיני לא מאמין שמדובר בשיקום על שתלים. בכל מקום אני מקבלת מחמאות כמה זה טבעי ומושלם. כשמך כן את פנינה מיוחדת ומשובחה. ממליצה לכל אחד ואחת בחום.

ר' לוימנהלת בעלת תפקיד ציבורי

איזה כיף לך שהעבודה שלך זה להחזיר חיוך לאנשים ושאת כל כך טובה בזה.

אייל דודאיש קבע

במילה אחת - אלופה!
מקצועית,קשובה, אחת ויחידה שהחזירה לי את החיוך לפנים. ממליצה בחום

טל רטסטודנטית

לזימון תורים ופרטים נוספים