אסתטיקת פנים

הזרקות בוטוקס ופיסול פנים

מהם טיפולי בוטוקס ופיסול פנים?

הזמן נותן את אותותיו, והחל משלב מסוים ניתן לשים לב לשינויים המתרחשים בעור, אשר הופך להיות פחות אלסטי, ונוצרים בו קמטים וכתמי גיל. החדשות הטובות הן כי בעולם של היום ניתן להחזיר עטרה ליושנה באופן לא פולשני וללא כאבים. באמצעות הבוטוקס וחומרי מילוי,  ניתן להשיב לעור מראה חיוני, מוצק ובריא, אשר משדר רעננות.

 

מה בין טיפולים אסתטיים לרופאי שיניים?

ובכן, הכל. רופאי שיניים זכו לאישור מלא לעסוק בתחום הרפואה האסתטית, והרי שמדובר בחיבור טבעי ומתבקש. הניסיון העשיר שיש לרופאי השיניים בהענקת חיוך אסתטי והרמוני למטופליהם, בשילוב עם הידע וההיכרות עם הסימטריה האידיאלית של מבנה הפנים, הופך אותם לא רק לכשירים לבצע טיפולים אלו, כי אם עדיפים לכך.

 

הטיפולים האסתטיים המוצעים במרפאה

  • הזרקות בוטוקס
  • פיסול פנים
  • מילוי קמטים
  • עיצוב שפתיים
  • מזותרפיה

 

פיסול פנים

קמטים מופיעים עם הגיל בעיקר באיזור המצח, בין הגבות, בצידי העיניים ובזויות הפה. קמטים אלה מכונים קמטי הבעה. הקמטים הם חלק בילתי נפרד מהפנים ובמרוצת הזמן מופיעים קמטים קבועים. באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית אפשר להוסיף נפח לפנים ולהעלים את הקמטים וכן א סימטריות שמופיעות עם השנים. החומצה גם סופחת נוזלים אל העור ובכך משפרת את המראה שלו. החומצה ההיאלורונית הינה חומר נספג הנמצא בגוף באופן טבעי וההשפעה שלה זמנית בלבד אך היא בטוחה יותר לשימוש.

הוכשרתי על ידי ד”ר מימי ארנרייך בקורס רפואה אסתטית ואני מבצעת במרפאה גם טיפולים של פיסול פנים על ידי שימוש בחומרים הטובים ביותר הנמכרים בישראל.

לזימון תורים ופרטים נוספים